Кадър: Youtube
Американската тенисистка Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург (Германия).
В първия кръг 46-годишната тенисистка загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с резултат 2:6, 6:4, 6:7 (6). Мачът продължи 2 часа и 58 минути.
Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила 12 поредни мача на сингъл.
Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ким Чен-ун: Северна Корея трябва да строи по два военни кораба годишно през следващите пет години
Дата: 24/06, 07:29
Хърватия се справи с Панама за първата си победа на Мондиал 2026
Дата: 24/06, 07:27
Двама загинали заради горещините в Испания
Дата: 24/06, 07:21
Спират железопътния трафик в Германия заради срив на радиосистемата
Дата: 24/06, 07:14
Кабинетът "Радев" обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Дата: 24/06, 07:09