Инцидент с пешеходец край Съдебната палата в София


12/01/2026, 15:57

Снимка: Булфото

В района на Съдебната палата до спирката на трамваите в София е регистриран инцидент, при който мъж се е подхлъзнал и е паднал върху заледен участък от пешеходната зона. 

По информация на агенцията инцидентът е станал заради силно заледената настилка след ниските температури през последните часове, предава Булфото.

Мъжът е бил в съзнание и в стабилно състояние след падането. Той е успял сам да се изправи и не е потърсил спешна медицинска помощ, като не е било извикано и медицинско лице на място. По първоначални данни няма данни за сериозни травми.

Инцидентът отново поставя на дневен ред проблема със заледените тротоари и недостатъчното им почистване в ключови обществени зони на столицата, особено около сгради с интензивен пешеходен трафик, каквато е Съдебната палата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 05:50

Спортът по телевизията в четвъртък 7 май
Дата: 07/05, 05:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 04:40

Хороскоп за четвъртък: Телец - ангажименти; Рак - спокойствие; Везни - кратко пътуване; Скорпион - проблеми; Водолей - внимание
Дата: 07/05, 04:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия