Снимка: Булфото
Този понеделник - 9 февруари, психолози ще влязат в пловдивското СУ "Софроний Врачански", за да работят с децата, след като учителят им по география и икономика бе задържан за блудство, става ясно от заповед на началника на Регионалното управление на образованието.
Те ще работят два дни, за да внесат спокойствие и окажат емоционална подкрепа при създалото се напрежение в училището, посочва Булфото.
Както стана известно сигналът за непристойни действия на преподавателя с негова ученичка е подадено от бащата.
Той е бил уволнен от директора на училището, а и като треньор на детско-юношеската школа на баскетболния клуб Локомотив Пловдив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Попов в НС: Сигналът за намерените тела в района на Петрохан е получен около 11:30 ч. на 2 февруари
Дата: 11/02, 15:40
Преди 5 години планинар пише за хижата "Петрохан": Кучето ми влезе зад табелите "Строго забранено", излязоха момче и двама големи и ни заплашиха, че "ще извадят пушките"
Дата: 11/02, 15:27
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 11/02, 15:20
Времето във Варна в четвъртък: Очакват се валежи
Дата: 11/02, 15:10