Снимка: Профил на Десислава Терзиева във Facebook
Трафопост се запали в пловдивското село Марково и остави 80 къщи без ток. За това информира във Facebook кметът на населеното място Десислава Терзиева.
По информация от Кметство Марково, съоръжението е напълно унищожено от пожара. В момента аварийна група на EVN работи на място, за да отстрани повредата и да възстанови електрозахранването, допълва glasnews.bg.
Екипите ще се опитат до полунощ да подадат ток поне към 20 от засегнатите къщи. Поради сериозните щети по трафопоста обаче, пълното възстановяване на електрозахранването се очаква най-рано до обед утре.
Работата на аварийните екипи ще продължи до окончателното отстраняване на проблема. Местните власти призовават жителите към търпение и разбиране, докато се справят с последствията от инцидента.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Двойно по-високи такси за туристите в Барселона
Дата: 02/03, 00:00
Как да виждаме по-добре?
Дата: 02/03, 00:00
Ирански дрон удари база в Абу Даби
Дата: 01/03, 23:53
"Труд": Всички 12 837 машини за гласуване са с изтекла гаранция
Дата: 01/03, 23:471 Коментар
Германия, Франция и Великобритания отговориха на Иран
Дата: 01/03, 23:38