Камион закъса на пътя Добротич – Вълчи дол, ще го изтеглят утре


Дата: 18/02, 21:35

Снимка: ОДМВР-Варна

Временно е ограничено движението по пътя Добротич – Вълчи дол, съобщават от Областната дирекция на МВР във Варна.

Причината за мерките е закъсал товарен автомобил. Затова и камиони над 12 тона временно няма да преминават.

Изтеглянето на тежкотоварното превозно средство ще бъде извършено утре.

Призоваваме водачите да се съобразяват с въведеното ограничение и да следват указанията на служителите на място, апелират от ОД на МВР - Варна.

"Екипи на „Пътна полиция“ са на терен и следят обстановката. Шофирайте внимателно и отговорно!", добавят още от полицията.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Криминален психолог за „Петрохан”: До самоубийство се стига при голямо страдание, а е съмнително дали е имало такова
Дата: 19/02, 10:56

Строители, архитекти и инженери премериха майсторство във винопроизводството
Дата: 19/02, 10:55

Психиатърът д-р Веселин Герев за случая „Петрохан“: Най-агресивни са интелигентните психопати
Дата: 19/02, 10:53

Костадин Костадинов: Съдът в САЩ освобождава българин, прекарал 3 години зад решетките
Дата: 19/02, 10:401 Коментар

Отстъпка за жилище за младоженци: международна корпорация стартира кампания за 14 февруари във Варна
Дата: 19/02, 10:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия