кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Младите хора се бунтуват и това е неизбежно, едни го правят от недоволство срещу нещо в семейството или училището, други - просто за да бъдат различни, това сподели по Нова нюз младият активист от програма „Мегафон” на Националната мрежа за децата Кристиян Мирчев.
Той заяви, че това, което най-дразни българските младежи, е генерализирания образ локалите. Напоследък някои се определяни като такива не по поведението и действията си, а само заради начина си на обличане, обясни младият активист.
„Всеки подрастващ има нужда от подкрепа, дори една дума е нещо прекрасно”, каза още Мирчев.
Той каза също, че младите имат ентусиазъм за реформи, но институциите ги неглижират. Активистът разказа, че сам се е сблъскал с това, когато по време на обществено обсъждане е представил много добре подготвена позиция, но тя просто е била „прелистена” без никаква реакция. Според Кристиян Мирчев, това отношения може да убие младежкия ентусиазъм или да доведе до по-голям бунт и незачитане на правилата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Леко затопляне в сряда
Дата: 28/01, 04:00
Разработиха нов вид витамини
Дата: 28/01, 03:10
На 28 януари 1953 г. във Варна е роден Хайгашод Агасян
Дата: 28/01, 03:00
Леонардо ди Каприо се изравни с най-големите имена на киното
Дата: 28/01, 02:00
28 януари 1938 г. Бернд Розмайер подкарва Auto Union с нечуваната скорост от 431.9 км/ч
Дата: 28/01, 01:30