Булфото
Грабеж в центъра на Велико Търново разследват служители на местното полицейско управление, съобщиха от ОД на МВР в старата столица.
По данни на полицията вчера съдействие от униформените е потърсил 28-годишен местен жител. Той обяснил, че същата вечер около 18:30 ч. е бил нападнат от непознат мъж на улица „Мармалийска“ в областния град.
Непознатият го ударил в лицето, издърпал го от автомобила му и му отнел мобилния телефон и ключовете за превозното средство. От проведените незабавни действия по разследването е установено, че извършител на деянието е 40-годишен мъж от Велико Търново, известен на полицията.
Той е установен и е върнал вещите на потърпевшия, а по случая е започнато досъдебно производство, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Нови експлозии разтърсиха Техеран
Дата: 03/03, 17:28
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 17:10
Поклонението пред легендарния вратар Джони Велинов ще е на 5 март
Дата: 03/03, 17:09
Али Бахрейни изрази съмнение дали има смисъл да се преговаря със САЩ
Дата: 03/03, 17:012 Коментара
Времето във Варна на 4 март: Температурите няма да надвишат 8 градуса
Дата: 03/03, 17:00