снимка: Булфото
През следващото денонощие на много места в равнините и низините ще се задържи мъгливо и облачно. Временно подобрение на видимостта ще има в часовете след обяд. На отделни места ще преръми. Ще е почти тихо. Минималните температури ще бъдат между минус 3° и 2°, за София - около 0°, максималните - между 1° и 6°, по Черноморието – до 9°, за София – около 4°.
В планините ще бъде предимно слънчево. Увеличение на облачността ще има в следобедните часове. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 7°, на 2000 метра – около 0°.
По Черноморието ще бъде предимно облачно и на места ще има намалена видимост. Преди обяд ще е почти тихо, а след обяд ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 7° и 9°. Температурата на морската вода е 6°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Няколко самолета в готовност да евакуират българите от Близкия изток
Дата: 02/03, 18:00
На летището във Варна пускат само пътници с валиден билет
Дата: 02/03, 17:48
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 02/03, 17:40
Ръководството на Черно море подкрепи Илиан Илиев
Дата: 02/03, 17:34
Коалиция „Алианс за права и свободи“ внесе документи в ЦИК
Дата: 02/03, 17:27