Инспекцията по труда проверява инцидент с пострадал грузинец на борса край Хасково


Дата: 23/01, 12:33

Снимка: Булфото

Инспекцията по труда в Хасково е в процес на събиране на информацията по инцидент с тежко пострадал при работни дейности грузински гражданин, съобщи за БТА директорът на контролната институция Кирчо Кирев.

По данни на пресцентъра на Областната дирекция на МВР (ОДМВР) в Хасково, инцидентът е станал около 13:40 ч. в четвъртък, на терен в борса „Марица“, която се намира между Хасково и Димитровград. Пострадалият е 72-годишен мъж. Той е блъснат при маневра на заден ход от камион с ремарке, шофиран от 32-годишен водач, също грузински гражданин.

Според информацията, подадена от полицията, пострадалият е настанен за лечение в Многопрофилната болница за активно лечение в  Хасково с опасност за живота, а по случая е образувано досъдебно производство. Уведомен е дежурен прокурор, съобщиха от ОДМВР.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спасиха ранен сръндак, пострадал при удар от кола край Симитли
Дата: 23/01, 22:30

Британският премиер Киър Стармър: Изказванията на президента Тръмп са обидни и откровено ужасяващи
Дата: 23/01, 22:20

Повече от признание: седми път Top Employer
Дата: 23/01, 22:20

В Румъния слагат електрически огради срещу зачестилите нападения от мечки в страната
Дата: 23/01, 22:10

Безплатен куклен театър и работилници очакват децата на Варна всяка неделя
Дата: 23/01, 22:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия