кадър: Х
Никола Цолов даде трето време в сутрешната сесия от третия ден на предсезонните тестове на Формула 2 в Барселона, изоставайки с близо десета от секундата от съотборника си в Кампос Рейсинг - Ноел Леон от Мексико.
Сесията започна с първо място за Леон пред Цолов с водещо време 1:25.173 минути, което обаче бързо бе заличено с началото на квалификационните симулации. Именно тогава в класацията поведе Цолов, след като българинът направи обиколка за 1:23.654 минути, предаде БНР. Скоро след това Леон бе въвлечен в инцидент и изкара червен флаг, а след подновяването на състезанието падна и най-доброто време на тестовете в Барселона.
Автор на постижението от 1:23.252 минути бе бразилецът Рафаел Камара, а неговата обиколка остана начело до края.
До края на квалификационната симулация Леон подобри времето си и излезе пред Цолов, като двамата завършиха с 1:23.526 минути за мексиканеца и 1:23.654 за българина.
Тренировките ще продължат днес след кратка почивка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 19/02, 19:10
Отстъпка за жилище за младоженци: международна корпорация стартира кампания за 14 февруари във Варна
Дата: 19/02, 19:10
Съпруг изправи публиката на крака с познания за река Нил в „Стани богат“
Дата: 19/02, 19:08
Няма следа от изчезналия риболовен кораб през втория ден от издирването му
Дата: 19/02, 19:07
Кацарчев: Институциите не могат да вдигнат с 5% заплатите, защото имат таван на разходите
Дата: 19/02, 18:58