Булфото
Шофьор под въздействие на алкохол и наркотик е блъснал пешеходец в тетевенското село Български извор, след което е избягал, съобщават от Областната дирекция на МВР в Ловеч.
Инцидентът е станал вчера около 11:00 часа. За случая е получен сигнал в местното районно управление (РУ) на МВР. Пешеходецът не е сериозно пострадал.
След незабавни издирвателни действия полицейските служители са установили превозното средство и водача му – 35-годишен жител на тетевенското село Галата.
Пробата му за алкохол отчела 2,04 промила, а за наркотици е реагирала положително на метамфетамин. Шофьорът е дал кръвна проба за анализ и е бил задържан за срок до 24 часа в РУ – Тетевен.
По случая е образувано досъдебно производство и работата продължава.
На 17 януари двама души загинаха при челен удар между лек и товарен автомобил край ловешкото село Изворче. Шофьорът на камиона избяга и е обявен за общодържавно издирване, предаде бТВ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Проверяват Агенцията по вписванията за вписването на "Националната агенция" на Калушев
Дата: 10/02, 12:14
Млада жена преби дядо си
Дата: 10/02, 12:14
Кошлуков предупреди за изкуствения интелект
Дата: 10/02, 12:12
Световните медии отразиха "Петрохан": "Туин пийкс", будизъм и оръжия
Дата: 10/02, 12:01
Адриана: Историята на 11-месечно бебе с чернодробна трансплантация
Дата: 10/02, 12:00