снимка БОК
Президентът на България Илияна Йотова влезе в олимпийското село, където беше посрещната от председателя на Българския олимпийски комитет Весела Лечева, фигуристката Александра Фейгин и българската делегация в Милано.
Тя разгледа мястото, където живеят спортистите по време на Игрите и разговоря с Фейгин и с треньора й Андрей Лутай.
По време на обиколката българската делегация се срещна с германския президент Франк-Валтер Щайнмайер, който също бе на посещение в селото. Двамата президенти и Лечева проведоха кратък разговор и се снимаха за спомен пред олимпийските кръгове.
Щайнмайер пожела успех на българските спортисти и каза, че е запознат с олимпийските успехи на страната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Крум Зарков е новият председател на БСП
Дата: 07/02, 20:51
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 07/02, 20:50
Варненка за улица в синята зона: Страшни кратери, страшни дупки!
Дата: 07/02, 20:43
Бащата на момчето с Калушев: В СМС-а му може да има скрито послание, не е предсмъртно писмо
Дата: 07/02, 20:36