Кадър Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", А. Тодоров
Пътят Аксаково – Добрич вече е отворен за движение. Това съобщиха във фейсбук страницата си от Областната дирекция на МВР във Варна.
Призоваваме водачите да се движат със съобразена скорост и повишено внимание, съобразно пътните условия, добавиха още от полицията.
Припомняме, че по-рано днес пътят Аксаково - Добрич беше изцяло затворен за движение на превозни средства.
Мярката беше наложена заради безопасността на участниците в движението, предвид усложнената пътна обстановка в област Варна.
Призоваваме гражданите да предприемат пътувания само при спешна необходимост поради усложнената пътна обстановка в областта и да използват алтернативни маршрути, написаха тогава от варненската полиция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Трима американски воейнии загиналха при операцията в Иран
Дата: 01/03, 17:27
Светослав Иванов: Тръмп удря Иран, тъй като режимът в Техеран никога не е изглеждал по-уязвим
Дата: 01/03, 17:12
Петролът тръгва нагоре след военния конфликт в Близкия изток
Дата: 01/03, 17:00
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 16:50
Синът на Зелето дебютира за мъжете на Балчик
Дата: 01/03, 16:48