Снимка: Булфото, архив
Пожар изпепели къща в труднодостъпен район край тетевенското село Черни Вит. В имота са живеели 94-годишна жена и 78-годишен мъж, които по данни на близките са се намирали вътре по време на инцидента, съобщиха от полицията.
Сигналът за пожара е подаден около 11:38 ч. на 28 януари. Към мястото незабавно са насочени екипи на пожарната и полицията. Районът е труднодостъпен и без пътна връзка, което е затруднило гасенето, посочва Дарик.
Огънят е унищожил около 80 квадратни метра от жилищната сграда. Заради намесата на огнеборците са спасени още три съседни постройки.
Поради опасност от срутване на конструкцията към момента не са открити тела. Издирвателните дейности и огледите ще продължат, след като мястото бъде обезопасено.
По случая е започнато разследване. Причините за пожара се изясняват.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Експерт: Цените на бензина и дизела ще се повишат с 15 евроцента до дни
Дата: 05/03, 08:46
Над 100 български туристи са блокирани в Малдивите
Дата: 05/03, 08:42
Ремарке на камион се откачи и падна на пътя край Варна
Дата: 05/03, 08:37
Спецов: България няма проблем с доставките на горива
Дата: 05/03, 08:341 Коментар
Жена от Пазарджик: Имам сметка за ток в жилище, което е необитаемо
Дата: 05/03, 08:311 Коментар