Снимка: Фейсбук
Треньорът на Спартак Варна изрази задоволство, че разполага с по-широк избор за състава и по-висока вътрешна конкуренция от есента.
„През първия полусезон играеха едни и същи хора, и нямахме възможност за ротации. Сега обаче с новите попълнения е различно. Вече имаме дълбочина на състава и можем да правим промени. Това, което мога да обещая, е, че ще се стремим да играем добре и да поддържаме постоянство. За нас всеки мач ще е като финал, но мисля, че Спартак ще е зависим от самия себе си, и от нашата игра ще зависят и резултатите, които постигаме“, заяви Гьоко Хаджиевски.
„Относно домакинския мач с Локомотив София в петък, това, което прави впечатление, е, че съперникът има опитни и доказани изпълнители във всички линии, и играе по-добре на чужд терен, отколкото у дома. Разучили сме ги и ще направим всичко възможно да неутрализираме силните им страни, но не искам да изпадам в детайли, тъй като е по-правилно да мълчим и да си вършим работата“, добави северномакедонският специалист.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 01:20
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 02/03, 01:00
Затварят пътя към Шипка за Националния празник още от 2 март
Дата: 02/03, 01:00
Двойно по-високи такси за туристите в Барселона
Дата: 02/03, 00:00