Кадър БНТ
За пореден път квесторите в 51-ото Народно събрание (НС) бяха принудени да се намесят, за да предотвратят физически сблъсък между депутати. До размяна на удари не се стигна, но напрежението в пленарната зала ескалира до остри реплики и наложи обявяването на почивка – четири часа след като реално започна обсъждането на промените в изборното законодателство, предаде Блиц.

Този път напрежението възникна между представители на АПС и „Възраждане“, в момент когато от трибуната Цончо Ганев емоционално отправяше обвинения към ДПС и АПС за вота в чужбина. Той насочи критики и към бившия лидер на „Да, България“ Христо Иванов, обвинявайки го в обещания към българските турци, включително за въвеждане на турски език в училище.
Заради нажежената обстановка председателят на парламента Рая Назарян обяви 20-минутна почивка с цел успокояване на страстите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Съдът постанови 540 000 евро издръжка за Бастиан Швайнщайгер за вече бившата му съпруга Ана Иванович
Дата: 31/01, 00:00
Лейди Гага ще пее на наградите „Грами“
Дата: 30/01, 23:51
Везенков направи трогателен жест за дете в инвалидна количка
Дата: 30/01, 23:40
Бойко Борисов се срещна с председателя на ЕНП Манфред Вебер в Загреб
Дата: 30/01, 23:30
Топ-банкер е бил пребит и удушен в центъра на Милано
Дата: 30/01, 23:201 Коментар