Снимка: МВР
Разкриха отвличане в София, спипаха и наркотици, съобщиха от полицията.
Преди два дни е бил получен сигнал за лице, държано против волята му в апартамент в жк. „Студентски град“. Извършена е проверка на адреса.
В апартамента са били установени двама криминално проявени младежи на 18 и 21 години, както и 20-годишният, който подал сигнала, посочва Дарик. По негови данни е бил държан насила от януари 2026 г.
Намерени са 85 пликчета, съдържащи вещества на бучки, прах, кристалообразно вещество и растителна маса, както и таблетки и мобилни телефони.
Иззетите вещества са коноп, метамфетамин и кокаин - с тегло над 110 грама. Задържани са тримата мъже.
Материалите са докладвани в прокуратурата. На задържаните мъже - на 18 и 21 години, е повдигнато обвинение и са арестувани за 72 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Политолог: За да са честни изборите трябва да се сменят всички регионални полицейски шефове
Дата: 18/02, 20:03
Регистърът на педофилите напът да стане публичен
Дата: 18/02, 19:54
Стилияна Николова спечели контролното състезание на националния отбор по художествена гимнастика
Дата: 18/02, 19:50
Рекордните 66,4 млн. евро достигна износът от български компании с Lidl за 2025 г.
Дата: 18/02, 19:50
Отстъпка за жилище за младоженци: международна корпорация стартира кампания за 14 февруари във Варна
Дата: 18/02, 19:50