Три жертви на войната по пътищата у нас през изминалото денонощие


Дата: 26/01, 08:07

Пиксабей

Трима души са загинали при катастрофи в страната през изминалото денонощие, 20 са ранените. Това съобщиха от МВР на сайта си. За изминалите 24 часа произшествията с пострадали са 13.

В София са регистрирани 26 леки катастрофи и една тежка, при които има един ранен.

От началото на месеца са станали 319 катастрофи с 30 загинали и 388 ранени. От началото на годината пътнотранспортните произшествия са 319, загиналите са 30, а ранените - 388. При сравнение с реалните данни за загиналите през същия период на 2025 г. се отчитат с девет повече загинали участници в движението по пътищата през 2026 г.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПСС предупреждава: Лоши са условията за туризъм в планините днес
Дата: 27/01, 09:17

Кметът на Варна: Опазването на архитектурното наследство е национален проблем, който изисква държавна намеса
Дата: 27/01, 09:13

Златка Падинкова: Много българи не вярват, че са били в любовна схема, защото са самотни - готови са да плащат за любов
Дата: 27/01, 09:04

Проф. Кантарджиев обясни как да използваме антибиотиците
Дата: 27/01, 09:011 Коментар

Гутериш остро разкритикува Съветът за мир на Доналд Тръмп
Дата: 27/01, 08:581 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия