КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България


Дата: 23/01, 16:40

Централният професионален регистър на строителя (ЦПРС) в България официално регистрира строителната компания КУБ - Кънстракшън ЕООД от структурата на международната корпорация КУБ в първа група на националния строителен допуск. Регистрацията е потвърдена с удостоверение № I-TV 031565.

Това се съобщава на уебсайта на КУБ Корпорация.

Регистрацията в първа група дава право на КУБ Кънстракшън да реализира на територията на България технически сложни строително-монтажни проекти, включително инженерна инфраструктура (например комуникационни мрежи), високи сгради и укрепителни съоръжения.

Представители на корпорацията отбелязват, че получаването на този статус е станало възможно благодарение на съответствието на работните процеси на КУБ Кънстракшън със строгите изисквания на българската и европейската строителна регулация, както и на отговорния подход на КУБ към реализирането на проекти на всички етапи.

„Това е важна стъпка за КУБ в България, която ще ни позволи да допринесем по-значително за развитието на икономиката и обществените пространства във Варна“, заяви основателят на корпорацията Олег Невзоров.

 

*публикация

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дипломат: Проектът на Радев за нова Конституция е готов и е време за смяна на модела
Дата: 23/01, 18:33

Отстраниха лекаря, обвинен в подкуп за решения за намалена работоспособност
Дата: 23/01, 18:281 Коментар

Бум на сигналите за измами чрез безплатни обяви
Дата: 23/01, 18:26

Задържаха наркопласьор, продавал наркотици до училище в София в кутийки от дъвки
Дата: 23/01, 18:22

ЕК предлага отлагане с 6 месеца на митата за американски стоки за 93 милиарда долара
Дата: 23/01, 18:13

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия