Ален Мак се превръща в кочина, в парцели за една вила строят блокове, токът не стига, пада налягането на водата


25/01/2026, 17:28

Кадър Фб

Един от най-чистите доскоро курортни райони край Варна се превръща в бетонно гето без инфраструктура.

В "Ален Мак", никога не е било така. Живея тук от 1996, имаме съседи, които както и ние никога не сме допускали такова положение! Кой дойде да живее тук и защо се случва това, нямам идея! До кога?!?, пише живущ в местността.

Презастроява се. Парцелите бяха по декар с една вила. Сега правят по три "трафопоста" на един такъв, че дори и блокчета. Токът не стига, водата и падна налягането, боклуци постоянно хвърчат. ВИК разкопаха направени улици и ги оставиха на кал, а от кметството Приморски пак позорно мълчат, обяснява друг.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В Бургас търсят статисти за новия филм за Христо Стоичков
Дата: 19/08, 22:56

МВнР: Руски самолет за борба с бедствия и аварии е извършил полет с хуманитарен характер
Дата: 19/08, 22:441 Коментар

Полет през България: Путин е наредил да бъде изпратен самолет Ил-76 в Сърбия
Дата: 19/08, 22:261 Коментар

ЦИК: Консултациите за съставите на РИК - при областния управител
Дата: 19/08, 22:16

Трима мъже се удавиха на Крапец
Дата: 19/08, 22:022 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия