Снимка: Булфото
По обвинителен акт на Окръжна прокуратура – Сливен съдът наложи наказание „лишаване от свобода“ за срок от 20 години на Г. И. за убийството на майка му, съобщиха от прокурорската институция.
Той е признат за виновен за това, че на 11 юли 2025 г. в Сливен умишлено е умъртвил майка си чрез нанасяне на множество удари с нож. Престъплението е извършено в условията на домашно насилие и с особена жестокост. В ранните часове на посочената дата мъжът е нанесъл множество удари в областта на гръдния кош и шията на майка си. Вследствие на причинените наранявания жената е починала от остра кръвозагуба.
Както БТА предаде, извършителят се е предал сам в полицията. Синът и майка му, на 68 години, не са от Сливен, те са живеели на квартира в града и са дошли с намерението да си намерят работа.
Присъдата на Окръжен съд – Сливен подлежи на обжалване пред Апелативен съд – Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 20/02, 08:50
Почина звездата от „Анатомията на Грей“ Ерик Дейн
Дата: 20/02, 08:44
Политолог: На Радев му трябва малко партньорче, а не хора, които ще му извиват ръцете
Дата: 20/02, 08:41
Тръмп обвини Обама в разкриване на класифицирана информация за извънземни
Дата: 20/02, 08:35
ВМС планират операция за издирване на изчезналия риболовен кораб
Дата: 20/02, 08:272 Коментара