Кадър БНТ
Президент Румен Радев (2017 - 2026) ще даде първото си интервю след напускането на поста този петък в предаването "Панорама" с Бойко Василев от 21 часа.
Защо? Как? С кого? Радев ще гостува в студиото, за да отговори на тези и още ключови въпроси за следващите си стъпки, месеци преди предстоящите парламентарни избори, посочват от БНТ.
Марката "Нашата България" е запазена от неизвестен заявител. Това сочи проверка в сайта на Патентното ведомство.
Документът е подаден във вторник, уточнява NOVA.
Румен Радев използва въпросния израз в обръщението си към народа от 19 януари, в което обяви, че подава оставка. Преди седмица пък бившият началник на кабинета му - Иво Христов, определи "Нашата България" като подходящо име за евентуална бъдеща политическа формация на президента (2017 - 2026 г.).
Сред областите, за които е подадена заявката в Патентното ведомство, са: политически рекламни услуги; наемане на политически сътрудници; събиране на политически статистически данни; проучване на общественото мнение по политически въпроси; връзки с обществеността; набиране на средства за политически цели; съвети в областта на политиката; услуги за политическо лобиране; политически услуги и други.
Нашата България си е почти като Единна Русия, гласи един от коментарите в социалната мрежа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
"Възраждане" иска спешно заседание на НС заради военната ескалация в Близкия изток
Дата: 02/03, 12:11
Tуристи от Израел в курорта "Златни пясъци" си удължават престоя или търсят алтернативни маршрути
Дата: 02/03, 12:081 Коментар
Поптодорова: Много трудно време за Тръмп, увеличи се броят на жертвите, цената на петрола 12% скок тази нощ
Дата: 02/03, 11:591 Коментар