Парламентът потъна в траур заради смъртта на Димчо Михалевски, депутати и журналисти плачат неудържимо


18/02/2014, 14:49

Целият парламент потъна в траур от неочакваната скръбна вест за смъртта на депутата от „Коалиция за България“ Димчо Михалевски. Заседанието на Народното събрание бе прекратено с пълно единодушие по предложение на председателя Михаил Миков, съобщи pik.bg.

В зала се завърнаха депутатите от всички парламентарни групи, които почетоха паметта на Михалевски с минута мълчание.
Михаил Миков прочете с голяма мъка кратко скръбно слово, като едва се сдържаше да не се разплаче. Корнелия Нинова и Петър Курумбашев обаче не можаха да сдържат емоциите си и сълзите изригнаха от очите им.

Много от журналистите в кулоарите също се разплакаха. Всички помнят Димчо Михалевски като изключително културен и почтен човек, контрастиращ на грубото партизанско злободневие, което е завладяло парламента през последните години.
Михалевски е починал след усложнена пневмония.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Борисов нареди смяна на всички общински шефове на ГЕРБ
Дата: 12/05, 20:21

Две жени набиха 16-годишна след матура по БЕЛ в Лом
Дата: 12/05, 20:201 Коментар

Емил Дечев се връща в Софийската градска прокуратура
Дата: 12/05, 20:08

Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58

Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия