Изминаха две години без Николай Ишков


29/01/2026, 23:16

Снимка Фейсбук

Привържениците на Спартак (Варна) си спомнят за джентълмена Николай Ишков, управлявал най-дълго клуба в съвременната му история.

Той е начело на Соколите между 1994 и 2004 година, като в този период отборът участва пет пъти в турнира УЕФА Интертото.

Под негово ръководство Спартак опитва да се развива като съвременен клуб. За първи път се провежда ефективна трансферна политика, пишат на страницата на Голове, метри, секунди във Фейсбук.

Привържениците на Соколите са завинаги признателни на Ишков и заради активните му действия, довели до връщането на несправедливо отнетите бронзови медали на отбора за сезон 1983/1984 година.

Ценител на джаза и изобразителното изкуство, Ишков остава запомнен като един от най-интелигентните ръководители в българската футболна джунгла.

 Отива си от този свят на 29 януари 2024 година, когато е на 62. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Временна блокада на движението заради забраната за тирове на ГКПП "Ивайловград – Кипринос"
Дата: 06/07, 13:25

8-годишно дете с АТВ блъсна 4-годишно момиче в Шумен
Дата: 06/07, 13:19

Катастрофа между Каварна и Балчик затруднява движението по път I-9
Дата: 06/07, 13:08

Криминално проявен преби мъж и му проби окото в Софийско
Дата: 06/07, 13:05

Тръмп пусна снимка на Мелони с надпис "Нужна е ограничителна заповед"
Дата: 06/07, 12:581 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия