Кадър БТВ
Линдзи Вон приключи със ските след брутално падане по време на спускането на Олимпийските игри в Милано/Кортина, предаде БТВ.
Легендата в алпийските ски падна малко след старта, след като закачи дясната си ръка на една от вратите. Вон остана да лежи на пистата, като спасителните екипи веднага се отзоваха.
По ирония на съдбата на жребия и се падна фаталният номер 13, а инцидентът стана в... 13-ата секунда.
При падането тялото и се завъртя и тя се приземи на глава. "Виковете ѝ от болка се чуха по целия свят, което направи сцената още по-трогателна. Състезанието беше спряно за спасителни акции", написа Sportal.it.
Lindsey Vonn's accident
by u/Ecstatic-Ganache921 in olympics
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Съдия и прокурор стават заместник-министри на правосъдието
Дата: 02/03, 16:03
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 16:00
Евакуират още един мол във Варна?
Дата: 02/03, 15:58
Обраха мобилен оператор в Русе: Задигнаха новите айфони
Дата: 02/03, 15:471 Коментар
Първи подробности: Полицията проверява сигнал за бомба в мол във Варна
Дата: 02/03, 15:371 Коментар