Пиксабей
Работещите в сферата на недвижимите имоти във Варна са близо 2 хиляди според официалната статистика, а областта не изостава от тенденцията в сектора да се наемат повече специалисти. Между 20 и 25% е увеличението на работещите в сферата на недвижимите у нас само за миналата година, обобщи за Радио Варна и предаването "Новият ден" икономистът и дългогодишен председател на Националното сдружение "Недвижими имоти" - Добромир Ганев.
Вътрешният диалог между всички, които работят като брокери у нас, е забравен през последните години, а това е един от поводите за организирането на дискусията, допълни Ганев. По време на събитието ще бъдат споделени добри практики и съвети. Нямаме регулация, нямаме общи правила, по които да работим, няма и общи стандарти за навлизане в професията, подчерта Добромир Ганев.
Въпреки че сме конкуренти, нашата професия изисква много добра колаборация помежду ни, защото за да предложим оферта на пазара, ние трябва да работим добре с всички, категоричен е Ганев. По думите му, през годините качеството на услугите в бизнеса с предлагането на недвижими имоти се подобрява значително.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стрелба в Лос Анджелис след мача Мексико - Англия: Поне 4-ма ранени
Дата: 06/07, 09:47
Над 100 хиляди менте стоки заловиха за последния месец на "Капитан Андреево"
Дата: 06/07, 09:47
Спасители предупреждават: Мъртвото вълнение идва все по-рано
Дата: 06/07, 09:34
Китай извърши изпитание на стратегическа ракета, изстреляна от подводница над Тихия океан
Дата: 06/07, 09:26