Съседът на Калушев в Българи е отведен от полицаи в кметството


Дата: 16/02, 12:51

Кадър Ютуб, Флагман

Претърсването в двора и вътрешността на къщата на Ивайло Калушев продължава. Зад огражденията се чуват резачки, както и ударите на търнокоп между плочките в двора

„Който е дошъл в тази къща, хаир не е видял. Шестима се изредиха като собственици – всичките умряха.“

С тези думи започва разговорът на Катя Касабова от Флагман с единствения жител на странджанското село Българи – Дамян, който не се страхува да говори.

Тук живеещите около 50-ина човека не контактуват с външни хора по принцип и това е възпитавано у тях от поколения.

Затова свидетелства и поведението на кмета им Петър Недялков, от когото нищо не може да се получи като информация за случващото се с един от най-хубавите и добре запазени имоти.

Репортерът на Флагман не бе оставен на спокойствие да свърши разговора си с Дамян, след което той получи сериозна забележка от присъстващите на място полицаи и поемни лица заради това че е говорил с журналисти.

Дамян е човекът, който постоянно е в двора си и наблюдава случващото се от години във фаталната къща с номер 3.

Първоначално постройката е била на местния жител дядо Иван. Той вдигнал грубия строеж на два етажа, но още преди да я завърши починал, и така имотът преминал в ръцете на сина му Тошко.

10-ина минути след разговора с репортера с единствения човек в с. Българи, който знае какво се е ставало в къщата на Ивайло Калушев и който има смелост да говори, с него се случи нещо странно.

Дамян, съседът, който живее отсреща от много години, бе отведен от цивилен полицай в Кметството.

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Владислав Панев: В партия „Зелено движение” обсъждахме сигнали за сдружението на Калушев
Дата: 16/02, 17:55

Съдът остави в ареста Никола Бургазлиев, родителите му твърдят, че е жертва на обществен натиск
Дата: 16/02, 17:48

Предлагат приемът в детските градини във Варна да е целогодишно и само по електронен път
Дата: 16/02, 17:36

"Енерго-Про": Високото потребление на електроенергия в Североизточна България се запазва и през февруари
Дата: 16/02, 17:32

Искат допълнително полицейско присъствие в „Св. св. Константин и Елена“ край Варна
Дата: 16/02, 17:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия