През нощта над по-голямата част от страната облачността ще е значителна. Дъжд и сняг ще вали в централните и на отделни места в крайните югозападни райони. Незначителна ще е облачността над Северозападна България. Вятърът постепенно ще се ориентира от изток-североизток и ще се усили. Минималните температури ще бъдат между минус 1° и 4°, в София - около 1°. Утре облачността ще се увеличава и на отделни места в западната половина от страната ще превалява дъжд и сняг. Ще духа умерен вятър от изток-североизток и ще продължи да нахлува студен въздух. Максималните температури ще са между 2° и 7°, в София – около 5°.
В планините ще бъде облачно с валежи от сняг. Ще духа умерен вятър от юг-югоизток, в Източна Стара планина, Странджа и Сакар - от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 3°, на 2000 метра – около минус 2°.
По Черноморието ще бъде облачно. Ще духа умерен, временно силен вятър от север-североизток. Ще застудява и максималните температури ще бъдат 3°-6°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
6-годишно дете и майка му са в болница след челен удар на пътя Бургас-Варна
Дата: 06/07, 10:08
Най-богатият българин пред The Telegraph: Данъкът върху богатството ще нанесе повече вреди, отколкото ползи
Дата: 06/07, 10:02
Полицията предупреждава: Започна сезонът на домовите кражби, ключалката е най-слабото място
Дата: 06/07, 09:58
Стрелба в Лос Анджелис след мача Мексико - Англия: Поне 4-ма ранени
Дата: 06/07, 09:47
Над 100 хиляди менте стоки заловиха за последния месец на "Капитан Андреево"
Дата: 06/07, 09:47