През нощта облачността ще е значителна, в западната половина от страната и в североизточните райони с превалявания от сняг, а по Южното Черноморие – от дъжд. На места, главно в западните части от Дунавската равнина и Горнотракийската низина ще е с намалена видимост. Ще духа слаб, в Дунавската равнина и източните райони временно умерен вятър от изток-североизток. Минималните температури ще бъдат между минус 4° и 1°, по Черноморието и в крайните югозападни райони – около 3°-5°, а в София – минус 2°. Утре облачността ще е значителна. Преди обяд на места в югоизточните райони ще бъде с превалявания от дъжд, а почти през целия ден в северозападните и планинските – от сняг. Вятърът ще е слаб, в Източна България до умерен от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат предимно между 2° и 7°, в София – около 3°.
В планините ще бъде облачно, в масивите от западната половина от страната с превалявания от сняг. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 0°, на 2000 метра – около минус 4°.
По Черноморието облачността ще бъде значителна. Преди пладне по южното крайбрежие ще превалява дъжд. Ще духа умерен, временно силен източен вятър. Максималните температури ще бъдат около 6°-7°, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Самоуби се Умар Джабраилов, конкурент на Путин за президент на изборите през 2000 г.
Дата: 02/03, 11:32
91-годишна жена от Сливен пострада при пожар в дома ѝ, избухнал при опит да запали печка
Дата: 02/03, 11:31
Двама мъже, жена и непълнолетен от Варна попаднаха в ареста заради дрога
Дата: 02/03, 11:27
Гръцки кораб е ударен в Омрузкия проток
Дата: 02/03, 11:25
Адвокат: Без реподбор и лустрация няма да се промени прокуратурата
Дата: 02/03, 11:24