Варненка: Днес паднах на леда и си ударих главата, благодаря на всички, които ми помогнаха


02/02/2026, 23:40

илюстрация: Булфото

Истински приключение за мнозина беше днес движението във Варна. Това се отнася както за шофьорите, така и за пешеходците.

Един сигнал илюстрира прекрасно ситуацията в днешния ден от морската ни столица.

Ето какво написа варненка във фейсбук:

"Днес по обяд -02.02.26-та, колкото и да внимавах, се подхлъзнах на ул. Хан Севар точно на пешеходната преди Спиди. Ударих си главата, лежах върху леда и ми беше черно. Благодаря на хората, които спряха . От към ДГ Моряче минаваше и патрулка на 3-то РПУ, предполагам. Един от полицаите ме вдигна и ме отведе до аптеката. Предлагаха да повикат бърза помощ, но отказах. Главата ми бучеше и успях да промълвя тихо само "Благодаря" на полицаят. Пиша това сега, за да благодаря на всички,които ми оказаха помощ. ❤"

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Рожден ден празнува Дони
Дата: 07/05, 03:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 02:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 02:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 02:00

Неймар се извини за шамара
Дата: 07/05, 02:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия