кадър bTV
редактор Веселин Златков
Психологът Иван Игов направи директен паралел между организацията на Ивайло Калушев с неговите хижи, където деца са оставяне от родителите си с острова на педофила Джефри Епстийн. При Златимир Йочев по bTV той не изключи хижите, които са тяхна собственост, да са били посещавани от политици и други високопоставени лица.
Игов разказа, че е чул за т.нар. рейнджъри от родители, които са искали от него да помогне на децата им срещу зависимостта от екранните устройства. Той им предложил по-дълбоко вникване в проблема, след което те му отговорили, че има хора, които им предлагат решение на проблема само за две седмици в природата, макар и срещу много пари.
„Отидоха, хванаха се за главата и се върнаха”, разказа психологът, но допълни, че явно не във всички случаи се получило така.
„Хора могат да оставят децата си в такъв случай дори и само по слухове” каза Игов. Той подчерта, че е много важно да се установи дали детските лагери са били законни и дали институциите са следили за безопасността на децата там.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Във Варна задържаха 74-годишен германец, издирван от Интерпол за измама над 3 млн. евро
Дата: 10/02, 13:06
Президентът: Служебният премиер трябва да се справи с множеството предизвикателства
Дата: 10/02, 12:52
От сайта на "Лама Иво": "Лекувал" с хипноза, шаманизъм и контакти с извънземни, учениците му да се откажат от "дом, притежания, семейство и приятели"
Дата: 10/02, 12:42
Катастрофа затруднява движението на пътя Търговище-Велики Преслав
Дата: 10/02, 12:41
Проверяват Агенцията по вписванията за вписването на "Националната агенция" на Калушев
Дата: 10/02, 12:14