кадър: БНТ
Очаква се Конгресът да приеме предизборната платформа на партията.
Важен ден за БСП днес. Левицата провежда 51-вия си Конгрес в рамките на два дни - днес и утре в зала 3 на НДК.
Най-очаквани са трета и четвърта точка по програмата на Конгреса, които включват оставката на председателя Атанас Зафиров и избора на нов.
Именно това ще е основната задача на партийния форум, въпреки разделението на последните пленуми на партията - Зафиров настояваше Конгресът да остане след изборите, а опозицията - още сега, припомня БНТ.
Над 20 са номинациите за нов лидер на БСП, като най-споменавани са Крум Зарков, Борислав Гуцанов, Габирел Вълков, Калоян Паргов. Като първа точка е включен анализ на участието на "БСП-Обединена левица" във властта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 23:10
САЩ: Ударихме повече от 1000 цели в Иран
Дата: 01/03, 23:08
Марио Владимиров, който изкачва паметника на Шумен всеки ден от стотици дни: Години наред нося голяма тежест върху раменете си! Предстои ми поредна операция!
Дата: 01/03, 23:00
Ердоган: Натъжен съм от смъртта на Али Хаменей
Дата: 01/03, 22:551 Коментар
Седмична прогноза за времето
Дата: 01/03, 22:45