Борисов: Държавата спира


06/02/2026, 15:24

Кадър Фб

Бойко Борисов излезе в социалните мрежи с извънредно съобщение.

Ето какво съобщава той:

Назначаването на служебно правителство се бави и България отново е в институционален вакуум. Призовавам президента Йотова незабавно да назначи служебен премиер. Радев подаде оставка, правителството подаде оставка, парламентът не може да работи нормално.

Докато едни печелят време, държавата спира. Няма кой да носи отговорност, няма кой да взема решения, а цената се плаща от хората и бизнеса.

На този фон от седмица хората са притеснени от високи сметки за ток. Нека да е ясно: правителството няма отношение към сметките. Правителството отговаря само за гаранциите да има ток.

За сметките отговарят ЕРП-тата и независимия регулатор КЕВР. Затова настоявам КЕВР да се размърда от удобните кресла по кабинетите. Да започнат проверки!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Още 7 хил.евро трябват за автобус на Спартак
Дата: 16/06, 08:04

Млекопреработватели: Държавата блокира вноса на мляко
Дата: 16/06, 07:55

Арабист: Надявам се примирието между САЩ и Иран да е трайно
Дата: 16/06, 07:50

Ново мощно земетресение разлюля Индонезия
Дата: 16/06, 07:44

Израелската армия е прехванала голям брой ракети, изстреляни срещу нейни части в Южен Ливан
Дата: 16/06, 07:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия