Кадър Фб
Без изявления и с отказан достъп на журналисти при закрити врата започна работната среща на ГЕРБ в Пловдив, на която се анализират резултатите от изборите. Обсъдени ще бъдат сериозната загуба на гласове и голямата разлика с Прогресивна България, предаде БНР.
Срещата се води от лидера Бойко Борисов. Очаква се той да очертае конкретни стъпки за поведението на парламентарната група като опозиция и за стабилизиране на партията.
На конференцията присъстват знакови лица на партията – депутати, областни координатори, кметове, общински съветници от Пловдив и страната.
Час преди началото на срещата пристигна и кметът на Пловдив Костадин Димитров.
Събранието се провежда на фона на вътрешните промени в партията с оставката от Изпълнителната комисия на ГЕРБ на един от силните по думите на Борисов кметове - Живко Тодоров на Стара Загора. Самият той не бе забелязан на форума.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Топ шеф в руския технологичен гигант "Яндекс" се удави по време на риболовен излет
Дата: 27/04, 23:53
Политологът Любомир Стефанов: Очакванията са да отсъства драмата от избора на нов председател
Дата: 27/04, 23:48
Антъни Джошуа ще се завърне на боксовия ринг на 25 юли в Рияд
Дата: 27/04, 23:40
Втора поредна победа за Борис в "Капките"
Дата: 27/04, 23:35
Мелания Тръмп остро нападна комика Джими Кимъл след солена шега
Дата: 27/04, 23:28