Булфото
Двама души са пострадали при пожари в апартаменти във Варна, разразили се в рамките на няколко часа на 10 февруари вечерта, съобщават от ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“.
Сигнал за първия инцидент е получен минути преди 18.00 часа. В Районната служба по пожарна безопасност е получено съобщение за пожар в балкон на жилище. След направена конферентна връзка е установено, че е имало запалване на част от кухненски плот на терасата на апартамент на посоченият адрес. Огнището е потушено с подръчни средства от собственика на апартамента - възрастна жена.
На място е изпратен един противопожарен екип да извърши оглед на място. Жената е прегледана от медицински екип, който решава да я хоспитализира със съмнение за инхалационна криза в ВМА МБАЛ–Варна.
Вторият сигнал за пожар е получен в 20:21 ч. В погасяването на пламъците са участвали 4 противопожарни екипа. При пристигането им на място е установено, че излизат пламъци от апартамент на шестият етаж на жилищната кооперация. Пострадал е мъж на 28 години с обгазяване. Транспортиран е до лечебно заведение, предаде морето.нет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Временно променят движението в участъци от републиканските пътища в област Кюстендил
Дата: 04/07, 01:00
Папа Лъв XIV похвали историята на САЩ като дом на имигранти
Дата: 04/07, 00:30
Драма с дузпи прати Египет на 1/8-финал на Световното
Дата: 04/07, 00:03
Дамянова: Приоритет на министър Демерджиев е личният му рейтинг, не работата на МВР
Дата: 03/07, 23:501 Коментар