снимка: МВР
Пловдивски полицаи разубедиха 45-годишен мъж да сложи край на живота си, съобщават от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.
Около 20.30 ч. в събота на тел. 112 постъпил сигнал, че мъж се кани да скочи от перилата на надлеза на бул. „Цар Борис III Обединител“ над ул. „Гладстон“ в областния град. Незабавно натам били насочени служители от Четвърто РУ и психолог от сектор „Психолаборатория“, а в спасителната акция се включили и екипи на РД „Пожарна безопасност и защита на населението“.
С 45-годишния пловдивчанин, който бил във видимо тежко емоционално състояние, униформените служители започнали да разговарят дълго и търпеливо, проявявайки нужното разбиране.
Два часа и половина по-късно, благодарение на тяхната професионална намеса, мъжът се отказал да осъществи намерението си да извърши самоубийствения скок. Той е настанен в специализирано здравно заведение за оказване на необходимата помощ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Експерти: Реалният дефицит и тежките решения тепърва предстоят
Дата: 19/05, 11:29
Американска компания вече е по-скъпа от целия БВП на Германия
Дата: 19/05, 11:27
КПС "Астери" Варна с 9 медала от Гран При в Бургас
Дата: 19/05, 11:25
Медведев за Балтийските страни: Малки кученца, идиоти, мозъците им са много малки, умиращи държави
Дата: 19/05, 11:151 Коментар