кадър: grigloba, Х
Нов треньор в щаба на Григор Димитров Към екипът се присъединява бившият №3 в световната ранглиста Давид Налбандиян.
Информацията беше потвърдена от мениджърския екип на българина пред Тenniskafe.
Аржентинецът, който в активната си кариера беше сред най-елитните тенисисти в света и финалист на „Уимбълдън“, ще работи рамо до рамо с Григор в предстоящите турнири от календара на ATP. Очаква се двамата да започнат съвместната си работа още преди първите сериозни състезания за сезона.
След отказването си от професионалния тенис Налбандиян се насочи към треньорската професия и вече има натрупан опит в работата с млади и утвърдени състезатели.
В екипа остава и белгиецът Ксавие Малис, което означава, че българинът ще разполага с комбиниран опит и различни гледни точки в подготовката си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бербатов пред Гюров към ученици от Бургас: Досаждайте на институции и хора, не приемайте "не" за отговор
Дата: 07/03, 08:18
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 07/03, 08:10
Специалист: Между 6 и 20 процента от хората в Европа страдат от безсъние
Дата: 07/03, 08:04
Техеран отхвърли твърденията за пълна блокада на Ормузкия проток
Дата: 07/03, 07:49
Държавният департамент на САЩ одобри продажбата на 12 хиляди бомби на Израел, като заобиколи Конгреса
Дата: 07/03, 07:431 Коментар