Снимка Булфото, илюстративна
Човек е лежал на платното на булевард Никола Мушанов в София късно вечерта в събота.
За инцидента алармираха във фейсбук групата "Катастрофи в София".
На снимка в социалната мрежа се вижда струпване на десетки хора около мъжа, като случката се е развила малко преди полунощ срещу неделя. Първоначалната непотвърдена информация бе, че мъжът е бил блъснат от автомобил, пише Блиц.
Свидетел на случката обаче твърди, че въпросният човек изобщо не е претърпял инцидент, а просто е прекалил с алкохола и буквално е легнал на пътното платно.
Снимката предизвика множество коментари и дискусии под публикацията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола скъса мантинелата на АМ „Тракия“ край Карнобат и изхвърча в нивата
Дата: 28/06, 18:00
Невзоров: КУБ работи, както обикновено! Инвестирам не само пари, но и част от душата си във Варна
Дата: 28/06, 17:46
475 земеделци от Кюстендилско искат компенсации заради студовете през април
Дата: 28/06, 17:26