Булфото
Георги Клисурски декларира ангажимента на служебния кабинет по отношение на въвеждането на еврото. Той участва в брифинг на Координационния център.
„Процесът по въвеждането не трябва да бъде свързан със спекулативно увеличение на цените. Няма да го допуснем”, каза служебният финансов министър.
Клисурски благодари на всички институции, които работят от месеци по въпроса, предаде "Нова".
„От вас ще изискваме ефективни и правилни действия. Очакваме проверките да продължат с пълна сила не само като количество, но и като качество. Проверките и глобите трябва да са прецизни там, където има проблем, а не да се тормозят търговци ненужно там, където няма проблем”, каза Клисурски.
Той увери, че служебното правителство ще работи с регулаторите, за да бъде процесът по въвеждане на еврото успешен за всички.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Отлагат Финалисима и срещата Меси - Ямал заради напрежението в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:55
Иво Димчев с втора поредна победа в "Капките"
Дата: 02/03, 23:47
На 3 март ще видим първото за годината лунно затъмнение
Дата: 02/03, 23:41
Изследвания за диабет, щитовидна жлеза и автоимунитет в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 02/03, 23:40
Надежда Нейнски се видя с посланика на САЩ у нас и обсъдиха ситуацията в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:32