Снимка: АПИ
До четвъртък - 26 февруари, движението по път I-I Симитли – Кресна в района на Симитли и Кресненското дефиле ще е поетапно в една лента /от 375-и до 385-и км/ поради частични ремонтни дейности на асфалтовата настилка с цел повишаване безопасността на движение.
Ще се работи на участъци през светлата част на денонощието, като трафикът ще се регулира от сигналисти, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
От агенцията апелират шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Контрера не иска ВМРО да подкрепи Радев на изборите
Дата: 28/02, 21:19
Борисов: Иранските атаки по страните от региона и техните граждани трябва да бъдат прекратени
Дата: 28/02, 21:121 Коментар
Надежда Йорданова: Министър Янкулов да посочи заместник на Борислав Сарафов
Дата: 28/02, 21:071 Коментар
Марулята поскъпна до 1 евро за бройка
Дата: 28/02, 20:59
Нито един от американските самолети не е излетял от летище "Васил Левски
Дата: 28/02, 20:53