ВиК Варна: Питейната вода е мътна след лошото време и обилното снеготопене, работим по проблема


19/02/2026, 15:29

Пиксабей, илюстративна

Поради лошите метереологични условия и обилно снеготопене, се наблюдава показатела "мътност" на питейната вода, посочват от ВиК Варна. По данни на дружеството са започнати мероприятия /промивки и др./ за отстраняване на проблема.

Порадо предизвикана повреда от външна фирма до около 17:00 часа без вода ще са част от абонатите в местности  Евксиноград и Малко Ю;

Заради авария без водоподаване до около 17.00 часа остават и част от абонатите в местност Манастирски рид, а до около 16:00 часа - абонатите, попадащи в района на улиците: "Перикоп" и "Керч" в кв."Аспарухово".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Божилов: Подкрепата за САЩ е в интерес на България, самолетите в база "Безмер" не са за бойни действия
Дата: 21/07, 23:00

Гърция ще забрани електрическите тротинетки за лица под 17 години
Дата: 21/07, 22:55

А1 предлага ново решение за наблюдение и сигурност на дома
Дата: 21/07, 22:50

Правосъдният министър атакува назначението на шефа на Административния съд в Пловдив
Дата: 21/07, 22:44

Тръмп: САЩ изобщо не са приключили с Иран
Дата: 21/07, 22:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия