Снимка: ОДМВР-Варна
Добра новина за шофьорите, които използват крайезерния път във Варна. Той вече е отворен за движение в участъка от отбивката за бившия Домостроителен комбинат до отбивката за село Казашко.
Това съобщават от Областната дирекция на МВР във Варна.
По-рано от полицията съобщиха, че пътят остава затворен заради пожар.
Благодарим на водачите за проявеното търпение и разбирането, добавят още от ОД на МВР - Варна.
Призоваваме всички участници в движението да шофират внимателно и със съобразена скорост, апелират оттам.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се обърна по таван на бул. "Васил Левски" във Варна
Дата: 28/06, 21:38
Мълния падна в увеселителен парк в Швеция, няколко души пострадаха
Дата: 28/06, 21:22
Петър Витанов: Няма да режем пенсии, заплати и социални плащания
Дата: 28/06, 21:04
Бойко Борисов за мантинелите: Става въпрос за манталитет
Дата: 28/06, 20:53