кадър: S.T, Виждам те КАТ - Варна
Трагично е състоянието на улиците на много места във Варна. За това сигнализират потърпевши.
След една снимка в социалната мрежа от улица "Цар Асен", в централната част на града, мнозина показаха, че проблеми има на не едно и две места във Варна.
"От 7 месеца не съм се пребирал в Бг забравих какво са пропастите", гласи един от коментарите.
"Същата ми е и Горазд"
снимка: Х.Т Виждам те Кат Варна
"Целият град е така".
"Цяла Варна е такава . Няма улица без дупки . Имаме ли кмет ?! Извинете , той е активен само в социалните мрежи и все някой друг му е виновен!"
"В Бейрут нямат такива разбити улици"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 1.5 милиона кучета и котки са домашни любимци у нас, расте броят на осиновените от приюти
Дата: 28/06, 01:30
Виена е водещият конгресен град в света през 2025 г.
Дата: 28/06, 01:00
Тръмп ще номинира Ланс Шройър за директор на Агенцията за имиграционен и митнически контрол
Дата: 28/06, 00:30
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 00:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 00:00