Снимки Булфото
Във Варна отбелязват Националния празник на България.
_%20859x%201237.jpg)
Тържествата започнаха в 10:00 ч. на площад „Св. св. Кирил и Методий“ с издигане на националното знаме.
_%20827x%201304.png)
След това последва шествие до Морската градина, в което участваха кмета Благомир Коцев, общински и военни шефове и граждани.
По пътя младежи разпънаха огромен роден трибагреник, а след това бяха положени венци и цветя на паметниците на воините освободители в Морската градина.
_%20888x%201371.png)
В 13:30 ч. цветя ще бъдат положени и в парка-мемориал „Терасите“ в район „Вл. Варненчик“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Ангели на пътя“ излизат на протест в големите градове
Дата: 26/06, 07:28
Бойлер се запали в хотелски апартамент в Царево
Дата: 26/06, 07:23
Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16
Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12
Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00