Снимка читател на "Петел"
Варненец изрази възмущение от лошите условия за паркиране след дъжд край жилищен блок в Цветния квартал.
Искам да попитам Община Варна докога ще паркираме колите си в това езеро на ул. "Карамфил" - паркинга зад блок 11. При всеки дъжд е така. Малко езеро и много кал, заяви читателят на "Петел".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18
Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01