Снимка: Пиксабей, илюстративна
321 българи ще се приберат от Дубай с чартърен полет, съобщи директорът на Гражданската въздухоплавателна администрация (ГВА) Анелия Маринова:
"Допълнително имаме планирани полети в следващите дни, които са договорени директно между туроператори и въздушни превозвачи. Още един полет предстои утре от Дубай. Направена е уговорка за полети за прибиране на българските туристи и от Малдивите. Авиационният превозвач "Гъливер" ще изпълни такъв полет.
Така че оттук нататък това, което ще бъде указано като съдействие, ако е необходимо, разбира се от нас и от външно министерство по линия на получаване на разрешения".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Скандинавските държави заявиха са загубили доверие в Инфантино и управлението на ФИФА
Дата: 23/08, 18:12
ОДМВР-Габрово за пострадалия моторист: Самокатастрофирал е и с опасност за живота
Дата: 23/08, 18:02
Кола удари велосипедист в парк "Витоша"
Дата: 23/08, 17:52
90-годишен германец даде 450 000 евро на телефонен измамник
Дата: 23/08, 17:48
Руските служби арестуваха цял младежки фестивал в гората край Санкт Петербург за "антидържавна програма"
Дата: 23/08, 17:40