Булфото
Десетки служители на "Български пощи" излязоха на протест пред сградата на Централната поща във Варна заради ниските си заплати. Те настояват за петпроцентно увеличение от първи януари.
Същевременно пред пощата се изви опашка от пенсионери, които настояваха служителите да им изплатят пенсиите, защото трябва да си купят лекарства и храна.
Те изказаха съпричастност към исканията на протестиращите, но посочиха, че парите им са жизнено необходими, предаде Радио Варна.
Вицепрезидентът на КНСБ Тодор Капитанов, който беше при протестиращите каза, че протестът ще продължи половин час след работното време, за да се удовлетворят исканията на възрастните хора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов случай на СПИН в Горна Оряховица
Дата: 24/06, 10:03
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 09:57
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45