Снимки: Фейсбук, "Забелязано във Варна", Пл. Иванов
Обезопасяване за чудо и приказ! Тази ограда ще спре всяко дете, хукнало към дупката. Така коментира счупените плочки на площадчето със сухите фонтани до скулптурата "Рибарят и златната рибка" жител на морската столица във фейсбук групата "Забелязано във Варна".
На снимките, които е публикувал, се вижда, че опасното място е обозначено само с две мобилни огради, които много лесно могат да бъдат съборени или преместени.

"Така е от няколко месеца. Иначе е красиво, освен, че е пълно с боклук... Красиво е! Останалите плочки са страхотно и професионално залепени, без каквито и да е следи от лепило по ръбовете. Браво, "Одесос"!!!, е написал още варненецът.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов случай на СПИН в Горна Оряховица
Дата: 24/06, 10:03
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 09:57
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45