кадър: Петел
На 14 юни 2026 г., около 20:50 ч., на път Батак – Доспат, е получен сигнал за горящ лек автомобил "Фолксваген Голф Плюс“, собственост на 50-годишен мъж от гр. Пазарджик, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Смолян.
По първоначални данни автомобилът се е възпламенил по време на движение, навлязъл е в лентата за насрещно движение и се е спрял в подпорна стена, пише "Фокус".
Горящият автомобил е загасен от пристигналия на мястото екип на РСПБЗН – Доспат. При извършения оглед на предната седалка, на мястото на водача, е открито овъглено тяло.
Извършват се процесуално-следствени действия за установяване самоличността на починалия и причините за възпламеняването на автомобила.
Тялото е транспортирано в МБАЛ "Д-р Братан Шукеров“ – Смолян за извършване на аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Черно море обяви нов треньор и 6 контроли
Дата: 15/06, 20:20
Най-малко четирима палестинци са убити при израелски атаки в ивицата Газа
Дата: 15/06, 20:11
Цените на горивата се забавиха, но потребителите почти не усещат разликата
Дата: 15/06, 20:021 Коментар
Ден след рождения си ден: Почина млада турска актриса, изиграла Ъшъл в "Шербет от боровинки"
Дата: 15/06, 19:561 Коментар
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 15/06, 19:50