Пекселс
Двама служители на НАП са задържани, след като са поискали подкуп от собственик на търговски обект в Черноморец, съобщиха от полицията.
На 18.07.т.г. около 14.30 ч. в Районно управление - Созопол е получено съобщение от мъж, стопанисващ търговски обект - минимаркет в Черноморец за това, че малко по-рано при извършена проверка от двама служители на НАП са констатирани множество нарушения. За съставянето на акт, но само за едно нарушение, му е поискана сумата от 300 евро, като непосредствено след предаване на парите двамата служители са задържани, предаде БНР.
По случая са извършени множество процесуално-следствени действия под ръководството и надзора на Окръжна прокуратура - Бургас. Образувано е досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Един загинал и 13 ранени при катастрофи в страната през изминалото денонощие
Дата: 20/07, 09:14
Старт на вълнуваща лятна кампания със страхотни награди в кинoсалоните на Cineland в цялата страна!
Дата: 20/07, 09:10
Масово сбиване с арести и пострадали до дискотека в Созопол
Дата: 20/07, 09:08
Константин Проданов: Въпреки тежката финансова ситуация увеличаваме пенсиите и заплатите
Дата: 20/07, 09:041 Коментар
Над 6400 сигнала към 112 за последното денонощие за пожари, катастрофи и престъпления, гонки и изгубени хора
Дата: 20/07, 08:54